Galeria Bugaj, która będzie połączona z Biedronką, powstaje z opóźnieniem

Autor: expressilustrowany.pl 7 kwietnia 2018 11:11

Budowa Galerii Bugaj w Pabianicach opóźnia się. Pierwotnie inwestycja przy ul. Grota Roweckiego miała zakończyć się do końca 2017 roku. Ale prac nie udało się ukończyć w terminie. Zdaniem przedstawicieli inwestora, dokończone zostaną na przełomie maja i czerwca – informuje expressilustrowany.pl.

– Termin zakończenia inwestycji wydłużył się, gdyż pewnych prac nie można było wykonać zimą. Chodzi o wylanie fundamentów pod łącznik, który połączy galerię z marketem Biedronka. Prace zakończą się na przełomie maja i czerwca – mówi Katarzyna Łągiewczyk, przedstawicielka inwestora EMMKA BIS.

Postępu prac na zewnątrz nie widać. Ale jak zapewnia inwestor, nowy pawilon w środku został już wyremontowany. Gotowa jest także konstrukcja łącznika. Galeria Bugaj będzie mieć powierzchnię ok. 3 tys. m kw. Za pomocą łącznika połączy nową halę o powierzchni 1.520 m kw. z istniejącym budynkiem Biedronki oraz dobudowanymi punktami handlowymi o powierzchni od 12 do 17,5 m kw. przy bocznych zachodnich elewacjach budynków.

W Galerii Bugaj mają powstać sklepy odzieżowe, ze sprzętem AGD lub lokale usługowe. Trwają rozmowy z najemcami, zgłaszają się już chętni.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 4588

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 699147

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane