Galeria Emka ruszyła po modernizacji

Autor: dlahandlu.pl 26 maja 2017 10:06

20 maja miało miejsce otwarcie Galerii Emka w Koszalinie, należącej do London & Cambridge Properties Ltd (LCP), jednej z największych brytyjskich firm na rynku nieruchomości w Europie.

Wśród koszalinian, którzy przyszli na zakupy, najwięcej emocji wzbudziło otwarcie pierwszego piętra Galerii, które przez ostatnie kilka miesięcy było całkowicie zamknięte dla klientów. Otwarto nowe salony: Grey Wolf, Giacomo Conti, Carry, Top Secret, Martes Sport, Genetic, CCC oraz Deichmann, Pepco, a także otwarty niedawno dwupoziomowy H&M i całkowicie odmieniony sklep RTV Euro AGD. 

Zmianiła się również strefa restauracyjna, gdzie wśród najmeców są m.in. Berlin Döner Kebap, Shanghai Kuchnia Chińska i Bistro Express.

Galeria Emka została otwarta w 2002 roku i jest najdłużej działającym centrum handlowym w Koszalinie. Właścicielem i zarządcą galerii jest London and Cambridge Properties Sp. z o.o., czyli polski oddział London & Cambridge Properties Ltd (LCP). To jedna z największych brytyjskich firm na rynku nieruchomości i prywatnych inwestorów w Europie, która specjalizuje się w nieruchomościach komercyjnych. Obecnie na 22 tys. mkw. powierzchni Emki znajduje się blisko 70 lokali: 45 sklepów, 12 punktów usługowych, restauracja, 4 punkty gastronomiczne, kawiarnia i lodziarnia oraz sala zabaw dla dzieci.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    6,27

  • Min

    4,75

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9060

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane