Galeria Emka w przebudowie. Carry i Smyk nowymi najemcami

Autor: dlahandlu.pl 7 lutego 2017 15:31

Galeria Emka w Koszalinie przechodzi obecnie gruntowną przebudowę, by już wiosną tego roku zaprezentować się swoim klientom i najemcom w zupełnie nowej odsłonie. Prace modernizacyjne przebiegają zgodnie z planem i widoczne są już pierwsze efekty metamorfozy. Pojawiają się również kolejni najemcy.

Zmiany zachodzące w Galerii Emka od ubiegłego roku skutkują już pojawianiem się nowych najemców. Właśnie podpisane zostały kolejne umowy – z odzieżowym sklepem Carry i sklepem dla dzieci Smyk. 

– W całej Galerii wynajęto już 90% powierzchni, w tym 80% powierzchni na pierwszym piętrze. Negocjowany jest również wynajem kolejnych 15%. Dostępnych jest więc jeszcze kilka ostatnich lokali – potwierdza Krystian Modrzejewski, Country Manager Poland, LCP Properties.

Wcześniej do grona najemców Emki dołączyły m.in.: sklepy odzieżowe H&M i Grey Wolf, salony obuwnicze CCC, Genetic Obuwie oraz Deichmann, salon sportowy Martes Sport,
a także Pepco, oferujące odzież i wyposażenie domu i sklep zoologiczny Zoolandia. W Galerii pojawią się również trzy zupełnie nowe lokale gastronomiczne - Berlin Döner Kebap, Bistro Express specjalizujące się w daniach kuchni polskiej, a także orientalna Kuchnia Shanghai.

Przeczytaj także:

Zakończenie metamorfozy Centrum zaplanowane jest na maj tego roku. Przebudowie Emki towarzyszyć będą intensywne działania wizerunkowe.

Galeria Emka otwarta została w 2002 roku i jest najdłużej działającym centrum handlowym w Koszalinie. Właścicielem i zarządcą galerii jest London and Cambridge Properties Sp. z o. o., czyli polski oddział London & Cambridge Properties Ltd (LCP). 

Przeczytaj także:

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8676

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane