PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Galeria Goplana ma najemcę na 1800 mkw.

Autor: dlahandlu.pl 4 marca 2014 10:37

Libra Project, spółka odpowiedzialna za komercjalizację obiektu, podpisała umowę z drugą co do wielkości siecią sklepów odzieżowych w Europie. Szwedzki H&M to pierwszy z ujawnionych najemców wielkopowierzchniowych Galerii Goplana, która powstanie m.in. na terenach po byłej fabryce słodyczy.

- Dwukondygnacyjny salon zajmie powierzchnię 1800 mkw. i znajdzie się na poziomach -1 i 0 - informuje Tomasz Jopkiewicz, senior leasing manager w spółce Libra Project.
Galeria Goplana powstanie na terenie dawnych zakładów Goplana oraz Metalplast. 
Galeria Goplana, której budowa rozpocznie się w I kwartale 2014 roku, posiadać będzie 54 500 mkw. powierzchni całkowitej. Na powierzchni najmu 22 500 mkw. znajdzie się 100 lokali handlowo - usługowych i gastronomicznych, w tym szwedzki brand H&M.
Inwestorem leszczyńskiego obiektu jest MGC Inwest, spółka powiązana z Galerią Cuprum Arena w Lubinie, Korona Kielce w Kielcach oraz powstającą w Olsztynie Galerią Warmińską. Na chwilę obecną wiadomo, że Galeria Goplana posiadać będzie pięć kondygnacji, z czego dwie ostatnie zajmie parking na 640 samochodów. Oprócz części handlowo - usługowej, do dyspozycji klientów zostanie oddana również strefa rozrywki z kinem, klubem fitness oraz kręgielnią.
Rozpoczęcie prac budowlanych przy projekcie nastąpi w I kwartale 2014 roku. Otwarcie Galerii Goplana planowane jest w IV kwartale 2015 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,90

  • Śr

    3,50

  • Min

    2,58

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane