Galeria Grafitt otwiera się na zdrową żywność

Autor: dlahandlu.pl 23 listopada 2017 13:51

W zeszłym miesiącu Galeria Grafitt wzbogaciła się o nowego najemcę z branży „ekologicznej”. Przyjaciele Jedzenia to sklep ze zdrową żywnością, którego właściciele swój drugi lokal postanowił otworzyć w centrum Zielonej Góry.

Jak oceniają przedstawiciele Galerii Grafitt, sprzedaż zdrowej żywności to jedna z lepiej rozwijających się aktualnie branży. Spowodowane jest to faktem zwiększającej się świadomości Polaków dotyczącej zdrowego odżywiania. Coraz chętniej odwiedzamy sklepy, które oferują produkty z małych gospodarstw. Chcemy wiedzieć, co jemy, jaką drogę przebyły produkty, które trafiają na nasz stół, a cena za ekologiczną żywność jest łatwiejsza do zaakceptowania, gdy mamy świadomość, że stoi za nią ciężka praca i szacunek dla przyrody.

Osoby, które poszukują eko produktów w Zielonej Górze, mogą je teraz zdobyć w Galerii Grafitt, gdzie swój drugi lokal postanowili otworzyć właściciele delikatesu „Przyjaciele Jedzenia”. Misją firmy jest powrót do korzeni jedzenia, które będzie zaskakiwać szczerością smaku, poprawiać humor, a także wyniki badań. Wejście do lokalu znajduje się d strony ul. Kazimierza Wielkiego.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8820

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane