Galeria Grodova ruszy 1 grudnia, Stokrotka wśród najemców

Autor: dlahandlu.pl 10 listopada 2016 13:00

Zakończył się proces komercjalizacji Galerii Grodovej w Grodzisku Mazowieckim, której inwestorem jest firma NAPOLLO. W dniu 1 grudnia planowane jest otwarcie centrum, w którym swoje salony otworzą m.in.: Stokrotka, Cosmedica, Rossmann, EMPIK, SMYK, RTV EURO AGD, Martes Sport, TXM, 50 Style.

Na powierzchni ponad 5 000 mwk., na dwóch poziomach centrum, zostanie uruchomionych ponad 20 sklepów i punktów usługowych. Moda będzie reprezentowana przez takie marki jak Diverse, Medicine Everyday Therapy, Quiosque i TXM oraz SMYK. Operatorem supermarketu spożywczego będzie Stokrotka. Produkty z kategorii zdrowie i uroda znajdą się w salonach Rossmann, Cosmedica, Ziaja dla Ciebie, a artykuły specjalistyczne z kategorii sport i hobby - w Martes Sport. W Galerii Grodovej znajdzie się również salon EMPIK oraz salon ze sprzętem elektronicznym i gospodarstwa domowego RTV EURO AGD. Usługi w Galerii reprezentują m.in. salon fryzjersko – kosmetyczny Lok&Roll, Optyk Tondryk, kantor, Teletorium, biuro podróży Itaka, salonik Kolportera i salon Play. W centrum dostępna będzie również oferta gastronomiczna.
Galeria dysponuje parkingiem podziemnym.

NAPOLLO jest właścicielem Galerii Renova w Warszawie oraz rozwija format obiektów handlowych typu convenience w centrach miast do 100 tys. mieszkańców, wielkich osiedli mieszkaniowych oraz w miastach satelickich polskich aglomeracji. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,55

  • Śr

    3,20

  • Min

    2,24

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8992

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane