Galeria Jurajska pół roku szukała operatora spożywczego - wybrano Biedronkę

Autor: pr, dlahandlu.pl 25 kwietnia 2017 10:50

Pierwsze trzy miesiące 2017 roku okazały się dla Galerii Jurajskiej rekordowe pod względem frekwencji. Od stycznia do marca centrum handlowe odwiedziło aż 1,55 miliona osób. To o ponad 2% więcej niż przed rokiem.

Ale powodów do zadowolenia Galerii Jurajskiej dostarcza nie tylko frekwencja, także obroty. Te, pomimo braku operatora spożywczego, utrzymują się na mocnym plusie. – Otwarcie finansowe 2017 roku wypada bardzo korzystnie dla najemców. Trend zapoczątkowany jeszcze w 2016 roku wciąż się utrzymuje – mówi dyrektor Galerii Jurajskiej Roman Bugajczyk.

W obiekcie pojawi się Biedronka. Portugalska sieć detaliczna w galerii uruchomi swój mający 1318 mkw. supermarket. Pierwszy w tej części Częstochowy. – Liczymy, że nowy sklep przyciągnie kolejne rzesze klientów, tym razem wybierające Galerię Jurajską ze względu na atrakcyjną i przystępną cenowo ofertę spożywczą – mówi.

Wybór Biedronki na nowego najemcy zajął Galerii Jurajskiej kilka miesięcy. – Ponad pół roku prowadziliśmy rozmowy z różnymi sieciami, poszukując partnera, który spełni wszystkie oczekiwania naszych klientów, a jednocześnie będzie marką doskonale znaną i rozpoznawalną. Biedronka, działająca już w różnych galeriach handlowych w Polsce, a także przy znanych deptakach handlowym, okazała się być najemcą idealnie wpisującym się w nasze oczekiwania – mówi Roman Bugajczyk.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Wioletta 2017-04-26 20:51:00

    Chyba dobry ofset dali.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8777

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane