Galeria Jurajska rozbudowuje ofertę dla rodzin z dziećmi

Property News 29 listopada 2017 11:37

Smyk zainwestował w dodatkowy metraż w Galerii Jurajskiej. Efekt? Powstał jeden z największych sklepów marki w województwie śląskim.

Równo na miesiąc przed świętami Galeria Jurajska znacząco poszerza ofertę zabawek i akcesoriów dla dzieci. Po trwającym blisko miesiąc remoncie w nowej i większej lokalizacji ponownie został otwarty salon Smyka. Dzięki zmianom marka powiększyła swój salon niemal dwukrotnie, bo aż o 496,3 mkw. - z 391 mkw. na 887,3 mkw. Większa powierzchnia sklepu pociągnęła za sobą także poszerzenie oferty. W Smyku znajdziemy dziś obok zabawek i gier, także ubrania dla dzieci w wieku 0-14 lat, akcesoria dla mamy i dzieci (np. nosidła i chusty), a także wózki, książki i dział z filmami dla najmłodszych.

Większym Smykiem Jurajska chce kusić nie tylko mieszkańców Częstochowy, ale także mieszkańców ościennych powiatów z województwa łódzkiego, świętokrzyskiego, opolskiego, a także województwa śląskiego. Na tym obszarze mieszka dziś ponad 1,4 miliona osób. W promieniu 40-50 kilometrów to dziś największy sklep z taką ofertą w regionie.

Przeczytaj także:

Smyk w nowej odsłonie to już 6 sklep w Galerii Jurajskiej z ofertą skierowaną do najmłodszych. Oprócz Smyka w centrum handlowym działają także salony Ananas, Coccodrillo, Junior, Kredka, Reporter Young. W galerii działa także salon Świat Książki Kids z ofertą dla dzieci i młodzieży oraz plac zabaw Bajkowy Labirynt.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9264

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane