PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Galeria Jurowiecka powstanie w 2014 roku

Property News 9 listopada 2012 11:44

Budowa centrum handlowo-rozrywkowego z hotelem w Białymstoku idzie zgodnie z założeniami - poinformował inwestor - Przedsiębiorstwo Budowlane Konstanty Strus. Planowane zakończenie prac przewidziano na pierwsze półrocze 2014 roku.

Firma do końca października wykonała m.in. ściany szczelinowe i kanały deszczowe. Planowana data rozpoczęcia typowych prac budowlanych to początek grudnia 2012 roku. Termin realizacji stanu surowego to 12 miesięcy pracy ekip budowlanych. Oprócz budowy centrum inwestor przebuduje okoliczne arterie komunikacyjne oraz wybuduje kładkę spacerową.

Realizowana Galeria Jurowiecka składać się będzie z dwóch kondygnacji podziemnych oraz trzech kondygnacji nadziemnych. Na kondygnacji -2 projektowany jest parking wielostanowiskowy z 450 miejscami parkingowymi. Na kondygnacji -1 powstaną lokale handlowo-usługowych o powierzchni około 10 100 mkw. z przeznaczeniem na markowe sklepy odzieżowe. Na parterze zlokalizowane będą lokale handlowo-usługowych o łącznej powierzchni około 4 300 mkw. z przeznaczeniem na sklepy branży kosmetycznej i spożywczej, a na pierwszym piętrze o łącznej powierzchni sprzedaży ok 5 600 mkw. przewidziano sklepy modowe oraz sklep AGD i RTV. Drugie piętro o pow. ok. 5 000 mkw. przeznaczone jest na rozrywkę i rekreację z kinem marki Helios. Na tej kondygnacji powstanie również sześć punktów gastronomicznych typu fast food, restauracja oraz kawiarnia.

Zgodnie z informacjami obecny poziom komercjalizacji galerii handlowej to 50 proc. Prowadzone są także kolejne rozmowy. Inwestor nie chce jednak ujawniać nazw sieci, które pojawią się w Galerii Jurowieckiej.

Za komercjalizację Galerii S w Siedlcach oraz Galerii Jurowieckiej w Białymstoku odpowiada firma Aspenn.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane