PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Galeria Katowicka poszerzyła ofertę

Autor: pr 18 listopada 2014 13:30

Galeria Katowicka poszerzyła swoją ofertę o trzy niedostępne dotychczas w stolicy Górnego Śląska marki. Wśród nowych najemców znaleźli się English Home z asortymentem do dekoracji i wyposażenia wnętrz, odzieżowa Ronja & Birk oraz Italian Fashion z bielizną.

Firma English Home rozpoczęła działalność w 2008 roku od dwóch sklepów w Stambule. Obecnie posiada ponad 200 sklepów w Turcji i kilkadziesiąt placówek na świecie. W Polsce sieć tworzą aktualnie cztery sklepy, salon English Home w Galerii Katowickiej jest jedynym na Śląsku. Mieści się na poziomie -1, na powierzchni 158,05 mkw.

Asortyment w Ronja & Birk pozwala poczuć klimat Austrii i Bawarii. Salon Ronja & Birk w Galerii Katowickiej jest drugim w Polsce punktem tej marki. Znajduje się na poziomie +1, powierzchnia lokalu wynosi 48,19 mkw.

Trzeci z otwartych niedawno w Galerii Katowickiej nowych sklepów to Italian Fashion. Firma powstała w 1990 roku w Zielonce koło Warszawy zajmuje się produkcją bielizny osobistej nocnej i dziennej, damskiej, męskiej i dziecięcej, a także odzieży. Zlokalizowany na poziomie 0 salon Italian Fashion jest pierwszym w stolicy Górnego Śląska. Powierzchnia sklepu to 85,58 mkw.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,99

  • Śr

    2,96

  • Min

    2,24

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane