Galeria Katowicka stawia na marki sportowe

Autor: pr, dlahandlu.pl 1 grudnia 2016 11:32

Z końcem listopada do grona najemców Galerii Katowickiej dołączył Martes Sport, wzmacniając dotychczasową propozycję Centrum kierowaną do miłośników sportu. Nowy salon znajduje się na zrewitalizowanym drugim piętrze obiektu i zajmuje powierzchnię blisko 1 000 mkw.

Ponad 3 000 mkw. – tyle obecnie wynosi w Centrum powierzchnia salonów z asortymentem przeznaczonym dla sportowców. Sportowa propozycja Galerii Katowickiej to zarówno sklepy multibrandowe, jak City Sport, Sizeer, 4Faces, Foot Locker czy Martes Sport, jak i salony monobrandowe takich marek jak Nike, Adidas, Puma, New Balance, czy 4F.

- Odzież i akcesoria sportowe to jedna z najszybciej rozwijających się branż, mająca ogromny potencjał rynkowy. Obserwujemy silny trend wzrostowy w tym segmencie, który wynika z wyraźnej mody na uprawianie sportu, aktywny tryb życia, dbania o sylwetkę i zdrowie. Rekomercjalizując Galerię Katowicką kierowaliśmy się zmianami na rynku, trendami i potrzebami Klientów - chcemy zapewniać im jak najszerszy dostęp do poszukiwanych marek i usług. Martes Sport jest kolejnym znanym i cenionym partnerem, który w tym roku, razem z New Balance, wzmocnił kategorię sportową Galerii Katowickiej. Dzięki temu jesteśmy obecnie jedynym na Śląsku centrum handlowym, które może zaproponować Klientom tak szeroką i kompleksową ofertę sklepów sportowych – podsumowuje Joanna Bagińska, Dyrektor Galerii Katowickiej.

Właścicielem Galerii Katowickiej jest firma Meyer Bergman, za zarządzanie Galerią Katowicką, codzienne funkcjonowanie obiektu oraz kwestie związane z wynajmem powierzchni handlowej, odpowiada spółka Apsys Polska.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8992

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane