Galeria Leszno pozyskała dwóch nowych najemców i jest wynajęta w 100 proc.

Property News 30 października 2017 10:15

W październiku w Galerii Leszno swoje lokale otworzyło dwóch nowych najemców - Pako Lorente i sieć dyskontów Action. Tym samym Galeria Leszno osiągnęła 100 proc. komercjalizacji powierzchni handlowej, która liczy blisko 40 tys. mkw.


- Rok 2017 to bardzo dobry rok dla Galerii, który kończymy dużym sukcesem. W październiku osiągnęliśmy 100 proc. komercjalizacji powierzchni handlowej. Ten sukces zawdzięczamy aktywnej i konsekwentnej pracy całego zespołu, który bardzo sprawnie przeprowadził rekomercjalizację centrum. Od początku roku systematycznie otwierane były nowe sklepy, wielu najemców zmieniło swoje lokalizacje oraz powiększyło i zmodernizowało lokale. Otwarte w październiku dwa lokale: Action i Pako Lorente oraz lokal Sizeer, który w najbliższych dniach otworzy się dla klientów, zamykają na dzień dzisiejszy proces rekomercjalizacji - mówi Katarzyna Kowalska, dyrektor Galerii Leszno.

W Parku Handlowym na powierzchni 1,200 mkw. otworzono pierwszy w Polsce sklep międzynarodowej sieci dyskontów niespożywczych Action. Firma działa w oparciu o prosty i skuteczny model biznesowy, który świetnie sprawdza się w  sklepach w Holandii, Belgii, Francji, Niemczech, Luksemburgu i Austrii. To, co wyróżnia markę, to najniższe ceny i zaskakujące nowości. Znak rozpoznawczy Action to produkty codziennego użytku w przystępnych cenach. W ofercie sklepu znajduje się ponad 6 tys.różnych artykułów, a asortyment co tydzień wzbogacany  jest o ponad 150 nowych produktów. Action sprzedaje towary znanych marek, jak i produkty własne. Niskie ceny, wysoka jakość produktów, zrównoważony i klarowny sposób działania to dewiza marki.

Na pierwszym piętrze Galerii, w sąsiedztwie lokali Cropp i Sinsay, na powierzchni 80 mkw. otworzył się salon marki Pako Lorente, który wzbogaci ofertę mody męskiej. Pako Lorente to polska marka oferująca szeroki wybór koszul, garniturów, marynarek, spodni, kurtek i płaszczy oraz akcesoriów i obuwia. Mężczyźni wybierający Pako Lorente mogą stworzyć stylizacje na każdą okazję: zaczynając od klasycznych, biznesowych po casualowe.

Galeria Leszno, wraz z otwartym w czerwcu 2016 Parkiem Leszno, tworzą obecnie kompleksową ofertę.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane