PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Galeria Leszno pozyskała Takko Fashion

Autor: dlahandlu.pl 19 maja 2010 14:16

Z początkiem maja Spółka Agromex Development 2, inwestor Galerii Leszno, podpisała umowę najmu z jednym z największych sprzedawców detalicznych odzieży w Europie - niemiecką firmą Takko Fashion. Oferta Galerii Leszno powiększy się ponadto o kwiaciarnię i sklep zoologiczny, należące do lokalnych właścicieli. W procesie najmu inwestora reprezentowała firma DTZ.

Salon odzieżowej marki Takko Fashion zostanie usytuowany na pierwszym piętrze Galerii i zajmie powierzchnię 450 mkw. Parter zyska zaś sklep zoologiczny o powierzchni 190 mkw. oraz 60-metrową kwiaciarnię.

Takko Fashion, z siedzibą w Telgte w Niemczech, posiada obecnie ok. 1400 sklepów. Firma od niemal 30 lat działa jako sieć dyskontów odzieżowych, gwarantując przystępne ceny i wysoką jakość asortymentu. Od marca 2008 r. marka rozwija się dynamicznie również w Polsce i zapowiada dalszą ekspansję w naszym kraju.

Budowa Galerii Leszno ruszyła z początkiem kwietnia; w marcu wybrano generalnego wykonawcę projektu, którym została warszawska firma Karmar. Inwestor projektu posiada zabezpieczenie finansowe dla inwestycji.

Galeria Leszno oferuje 32 000 mkw. powierzchni najmu (GLA) - łącznie z powierzchnią zajmowaną przez wolnostojący sklep Praktiker (7 390 mkw.). Na dwóch poziomach galerii handlowej o łącznej powierzchni 24 000 mkw. znajdą się m.in.: supermarket Intermarche (ok. 3 800 mkw.), sklep z branży RTV/AGD - Media Expert (1 800 mkw.), salon sportowo-odzieżowy Sporting (1500 mkw.), drogeria Rossmann (ok. 380 mkw.), kino oraz ok. 80 sklepów i punktów usługowych reprezentujących lokalne, krajowe oraz międzynarodowe marki. Firma DTZ jest w trakcie zaawansowanych negocjacji z innymi znanymi najemcami. Ostatnio zostały podpisane umowy najmu z trzema odzieżowymi markami grupy LPP: Reserved, Cropp i House, które łącznie zajmą prawie 1000 mkw.

Otwarcie Galerii planowane jest na pierwszy kwartał 2011 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    6,14

  • Min

    4,66

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane