Galeria Malta stworzyła portal i program motywujący dla najemców

Autor: pr 21 kwietnia 2016 12:16

Galeria Malta uruchomiła dla najemców specjalny portal, który jest elementem długofalowego programu Malta Quality. T

Z początkiem kwietnia w Galerii Malta ruszył portal dla najemców – nowe narzędzie usprawniające komunikację z dyrekcją centrum. Po zalogowaniu aktywni użytkownicy otrzymują informacje dotyczące najbliższych wydarzeń i inwestycji w Galerii Malta, a także najważniejsze wiadomości z rynku centrów handlowych i handlu detalicznego. Mogą szybko przesłać własne materiały promocyjne do publikacji na stronie internetowej i fanpage’u Galerii Malta na Facebooku. Łatwo skontaktują się z dyrekcją centrum, zgłoszą swoje uwagi, zostaną zaproszeni na spotkania Rady Galerii Malta i przygotowane dla nich warsztaty branżowe.

Poza tym portal stanowi platformę do obsługi Malta Quality Awards – startującego właśnie programu motywacyjnego dla najemców i ich pracowników. Jego celem jest stworzenie
w Galerii Malta mechanizmów wzajemnej, ściślejszej współpracy z dyrekcją centrum i do podnoszenia jakości usług świadczonych na terenie galerii. Po zalogowaniu najemcy mogą znaleźć aktualne informacje o programie, sprawdzić swoje miejsce w rankingu i liczbę punktów otrzymanych za zaangażowanie w życie galerii. Dla zwycięzców dyrekcja Galerii Malta przygotowała nagrody.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    2,19

  • Śr

    1,69

  • Min

    1,09

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8676

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane