PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Galeria Mokotów na przebudowę wyda 55 mln zł

Autor: gazeta.pl 2 sierpnia 2012 13:17

Zaczęła się rozbudowa i modernizacja Galerii Mokotów. Równolegle rozbudowywana jest część handlowa obiektu i totalnie przebudowywana część gastronomiczna na drugim piętrze. Operacja będzie kosztować 55 mln zł i potrwa do kwietnia - czytamy w gazeta.pl

Przebudowany zostanie parking galerii od strony ul. Wołoskiej i Uniechowskiej, obok rampy załadunkowej. Nowa powierzchnia będzie mieć kształt litery "L" i zmieści się na niej ok. 3,5 tys. m kw. sklepów, w tym powiększona Zara i Peek&Cloppenburg, ale powstanie też dziewięć nowych lokali. 

Zupełnie zmieni się drugie piętro z częścią gastronomiczną. Lokale gastronomiczne zajmie też pas najwyższej kondygnacji naziemnego parkingu. 

W sumie liczba restauracji na drugim piętrze zwiększy się z dzisiejszych 11 do 19, a powierzchnia części gastronomicznej - z 4,8 do 6,2 tys. m kw. Wymienione zostaną posadzki i powiększone zostaną świetliki w dachu. Wyremontowane zostaną też łazienki, zupełnie zmieni się też kącik zabaw dla dzieci. Miejsce kręgielni też zajmą restauracje. Prace będą prowadzone do listopada, potem nastąpi miesięczna przerwa, by nie przeszkadzać w okresie zakupów gwiazdkowych. Remonty zostaną wznowione w styczniu i potrwają do kwietnia. Prace budowlane prowadzi firma Awbud, która dostanie za to 55 mln zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,49

  • Śr

    3,83

  • Min

    2,68

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7781

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane