PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Galeria Narew w Łomży może powstać jeszcze w tym roku

Property News 28 czerwca 2012 13:58

Przedstawiciele inwestora mają nadzieję, że wcześniejsze opóźnienia nie wpłyną zasadniczo na finalne oddanie obiektu do użytku - dowiedział się portal propertynews.pl.

Jak informuje Henryk Rytwiński Leasing&Development Director, przerwa w pracach budowlanych, związana z oczekiwaniem na wszystkie pozwolenia, pozwoliła bardziej skupić się na procesie komercjalizacji obiektu. - W tej chwil wynajęte jest 84 proc. powierzchni Galerii. W ostatnich dniach wznowiliśmy prace budowlane przy obiekcie, a w pierwszej połowie lipca zamierzamy również rozpocząć działania związane z rozwiązaniami komunikacyjnymi - wyjaśnia.

Kilkumiesięczne opóźnienia były spowodowane brakiem odpowiednich pozwoleń. Wynikały one m.in. ze zmiany projektu konstrukcji obiektu oraz zmianą koncepcji umiejscowienia Castoramy.

Przeczytaj także:

Według pierwotnych założeń Castorama miała znaleźć się wewnątrz galerii. Market budowlany powstanie jednak na zewnętrz obiektu.

W tej chwili Galeria jest skomercjalizowana w 84 proc. Umowy najmu udało się podpisać m.in. z markami Real, Castorama, H&M oraz siecią Cinema Lumiere. Firma DTZ, która zajmuje się komercjalizacją obiektu, prowadzi także kolejne negocjacje z potencjalnymi najemcami. Ostateczną listę najemców poznamy prawdopodobnie jeszcze w te wakacje.

Galeria Narew w Łomży, to centrum o zasięgu regionalnym, które powstaje na terenie o powierzchni ok. 100 000 mkw., z czego niemal połowę stanowić będzie część handlowa: ok. 100 sklepów (między innymi: Real, Castorama, H&M), restauracje, kawiarnie i jedyny w regionie multipleks kinowy (Lumiere).

Więcej na propertynews.pl

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane