PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Galeria Neptun z pozwoleniem na budowę

Autor: dlahandlu.pl 8 lutego 2012 15:31

Galeria Neptun w Starogardzie Gdańskim uzyskała prawomocne pozwolenie na budowę. Planowane prace budowlane rozpoczną się w kwietniu 2012 r. Otwarcie obiektu przewidziane jest na wiosnę 2014 r. Dewelopera wspiera międzynarodowa firma Cushman & Wakefield.

Obiekt powstanie na terenach po byłej fabryce obuwia „Neptun" przy skrzyżowaniu ulic Pomorskiej i Jana Pawła II, w ścisłym centrum Starogardu Gdańskiego. Całkowita powierzchnia galerii wyniesie 35.000 mkw., z czego ok. 25.000 mkw. zostanie przeznaczone na wynajem. Projekt obejmuje dwie kondygnacje naziemne i parking podziemny na 618 miejsc pod całym budynkiem.

Inwestorem budowanego centrum handlowego jest Galeria Neptun sp. z o.o. sp.k. Cushman & Wakefield była zaangażowana w przygotowanie wniosku o zmianę miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego, opracowanie koncepcji budynku i otaczającego go terenu oraz opracowała wielobranżowy projekt budowlany centrum handlowo-usługowego. Cushman & Wakefield jest również wyłącznym agentem odpowiedzialnym za komercjalizację obiektu.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane