Galeria Ostrovia chce współpracować z lokalnymi przedsiębiorcami

Autor: Gazeta Ostrowska 19 maja 2011 10:39

Kilkudziesięciu ostrowskich handlowców skorzystało z zaproszenia Galerii Ostrovia do obejrzenia powstającego obiektu i zapoznania się z ofertą ewentualnej współpracy. To część szeroko zakrojonego planu współpracy z lokalnym środowiskiem handlowym. Z jednej strony galeria to naturalny rywal gospodarczy dla drobnych przedsiębiorców, z drugiej nie brakuje ostrowskich handlowców, którzy skorzystają z oferty wynajmu sklepów w przyszłej galerii - pisze Gazeta Ostrowska.

Chętni muszą się szybko decydować, bo miejsc do wynajęcia nie pozostało wiele, a najważniejsze branże praktycznie już są zarezerwowane. Zostało około 10 miejsc dla lokalnych handlowców, na własne biznesy albo franczyzę, z tym że większość w dokładnie ukierunkowanych branżach.

Handlowcy mieli również okazję do obejrzenia placu budowy galerii. Galeria Ostrovia będzie pierwszym nowoczesnym obiektem handlowym tego typu w Ostrowie Wielkopolskim i jednocześnie największym w regionie Ostrowa Wlkp., Kalisza oraz całej południowej Wielkopolski.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9628

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane