PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Galeria Północna skomercjalizowana w 75 proc.

Autor: dlahandlu.pl 20 września 2016 09:42

W ostatnim kwartale właściciel Galerii Północnej – GTC S.A. - podpisał umowy najmu lokali
w obiekcie na ponad 5 tys mkw. W chwili obecnej poziom komercjalizacji sięgnął 75 proc. W ostatnich miesiącach do grona najemców dołączyli m.in. Sephora, Douglas, Yes, Puma czy Venezia.

W ostatnich trzech miesiącach ich portfolio powiększyło się m.in. o dostawców eleganckiego obuwia – salony: Cholewiński, Wojas, Ryłko czy Venezia. W obiekcie swoje butiki otworzą także Galeria Milano, Quiosque, Unisono, North Face, Puma, Sneakers i Triumph. 

Galeria Północna poszerzyła także ofertę dla najmłodszych klientów. W sklepie Uczy i Bawi znajdą się m.in. zestawy edukacyjne, zabawki kreatywne, artykuły szkolne i przybory plastyczne. W Calypso Fitness powstanie specjalna sekcja dla najmłodszych. Na wyspecjalizowanym placu zabaw dla dzieci dostępne będą nie tylko aktywności fizyczne, ale także program warsztatów i specjalnych zajęć rozwijających przeróżne umiejętności.

Postępują także prace budowlane. Już 21 września nad budową zawiśnie wiecha, będąca symbolem zakończenia etapu zbudowania najwyższego punktu galerii. Na ukończeniu jest też przebudowa układu drogowego wokół obiektu, który ułatwi nie tylko dojazd do Galerii Północnej, ale także zwiększy przepustowość ul. Światowida będącej główną arterią Białołęki.

Zlokalizowana przy ul. Światowida, Galeria Północna to pierwsze wielkopowierzchniowe centrum handlowe czwartej generacji w Północnej części Warszawy. Ponad 64 000 mkw. wraz z 2 300 miejscami parkingowymi planowane jest do oddania do użytku w II kwartale 2017 r. Inwestor – Grupa GTC – szacuje, że w zasięgu obiektu mieszka ponad 750 tys. osób, głównie ludzi młodych i rodzin z dziećmi.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,62

  • Min

    2,51

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane