Galeria Rynek w Tomaszowie Lubelskim będzie dwukrotnie większa

Autor: dlahandlu.pl 14 października 2014 16:49

Prace budowlane związane z rozbudową centrum handlowego Galeria Rynek w Tomaszowie Lubelskim rozpoczną się na początku listopada. Inwestycja powiększy istniejący budynek dwukrotnie do 17.500 mkw. powierzchni całkowitej. Projekt po rozbudowie będzie składał się z 70 lokali, przy łącznej powierzchni najmu sięgającej 11.000 mkw.

Inwestor obiektu liczy na to, że nowe marki, które pojawią się w centrum zwiększą potencjał samej lokalizacji jak również zwiększą jego odwiedzalność, która obecnie wynosi średnio 120.000 klientów tygodniowo.

Wynika to z faktu, że Tomaszów Lubelski jest dużym miastem, które znajduje się w 30 km pasie ruchu przygranicznego z Ukrainą.
- Istniejący obiekt nie dawał możliwości ulokowania wielu marek, z którymi rozmowy prowadzimy od dłuższego czasu - opowiada o projekcie Kazimierz Podhajny, inwestor i właściciel Galerii Rynek. Wśród nowych najemców pojawią się sklepy obuwnicze, sportowe, odzieżowe, wyposażenia wnętrz jak również strefa rozrywkowa (fitness oraz kręgielnia), restauracje i kawiarnia.
Obecnie działają tu: Stokrotka, Cropp, House, Diverse, Top Secret, CliffSport, Drogeria Natura czy Pepco.

Inwestor zaplanował otwarcie obiektu na listopad 2015 roku.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,77

  • Min

    2,90

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8682

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane