PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Galeria Solna już pod dachem. Obiekt jest wynajęty w 80 proc.

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 12 grudnia 2012 10:15

11 grudnia odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy na budynku Galerii Solnej w Inowrocławiu. W tradycji budowlanej oznacza ona zakończenie prac związanych z wykonaniem konstrukcji obiektu. Do końca grudnia Inwestor zakończy stan surowy zamknięty obiektu i przystąpi do prac wykończeniowych.

Rozpocznie się także przekazywanie lokali poszczególnym najemcom. Obiekt zostanie otwarty w II kwartale przyszłego roku. W uroczystości wzięli udział najważniejsi przedstawiciele miasta, m.in Prezydent Miasta Ryszard Brejza, wiceprezydenci, reprezentanci inwestora - spółki ACE 1, generalnego wykonawcy firmy ERBUD, a także firmy związane z procesem inwestycyjnym oraz media.
- Uroczystość zawieszenia wiechy na Galerii Solnej jest dla nas niezwykle ważnym momentem - mówi Arne Bongenaar, dyrektor zarządzający Acteeum Group - współinwestora Galerii Solnej - To symboliczne zakończenie głównej fazy budowy potwierdza, że prace nad galerią przebiegają zgodnie z założonym harmonogramem, co dla wynajętego już w 80% projektu ma ogromne znaczenie. Po terminowym przekazaniu do wykończenia lokalu Tesco jesteśmy gotowi na przekazanie powierzchni kolejnym kluczowym najemcom. - podkreśla Bongenaar.

Galeria Solna powstaje na działce o powierzchni 10 ha w najbardziej zurbanizowanej części Inowrocławia i będzie pierwszym nowoczesnym centrum handlowo-usługowym w mieście.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,99

  • Śr

    3,62

  • Min

    2,51

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7804

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane