Galeria Wileńska pomoże znaleźć pracę; Carrefour wśród partnerów

Autor: dlahandlu.pl 30 marca 2017 16:03

„Pracuj w Wileńskiej” to polska wersja społecznego programu „UR for Jobs”, wdrażanego w kilku europejskich krajach w galeriach Unibail-Rodamco. W tym roku program obejmie kolejnych 15 centrów handlowych, w tym także Galerię Wileńską.

W ramach inicjatywy zaplanowano szkolenia skierowane do młodych ludzi w wieku do 30 lat, które odbędą się w terminie od 15 do 18 maja. – Z początkiem kwietnia rusza rekrutacja na szkolenia, do końca miesiąca osoby chętne mogą zarejestrować się na platformie: www.pracujwwilenskiej.pl. Planujemy przeszkolić między 50 a 60 osób. Podczas szkoleń, trwających minimum sześć godzin w kilkuosobowych grupach, odbędą się m.in. rozmowy z doradcami zawodowymi, zostaną przedstawione oferty pracy od naszych najemców biorących udział w projekcie, a także rozmowy rekrutacyjne, które również będą miały miejsce 19 maja podczas Targów Pracy – informuje Marta Chojnacka.
Struktura warsztatów obejmie takie zagadnienia, jak komunikacja, obsługa klienta, ale także oprowadzenie po galerii, a w szczególności zapoznanie z ofertą najemców-partnerów programu, którzy zaoferują miejsca pracy dla przyszłych pracowników. Obecnie udział w projekcie zadeklarowały takie marki, jak: Carrefour, Mohito, Reserved, Sinsay, Cropp, House, Venezia, Unisono, Twoje Soczewki, McDonald’s, Dominium Pizza, Amrit Kebab, KFC, Burger King, Sizeer oraz GO Sport, a także firmy usługowe operujące na terenie Galerii Wileńskiej: Badford i Solid Security.
Finalnie pracę w warszawskiej galerii ma znaleźć co najmniej 15 osób na minimum sześć miesięcy.
„UR for Jobs” uruchomiony został pilotażowo pod koniec 2015 roku w trzech krajach – Francji, Hiszpanii i Holandii. Dotychczas zostało przeszkolonych 106 młodych osób, stworzono 31 nowych miejsc pracy, uczestniczyły w nim 84 firmy oraz w ramach wolontariatu zaangażowało się 86 pracowników pomysłodawcy projektu. Założeniem programu jest kreowanie co roku 1 000 nowych miejsc pracy. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    3,69

  • Śr

    2,79

  • Min

    2,18

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8561

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 703894

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane