Galeria Wisła negocjuje umowę z nową marką i rozpoczyna etap przebudowy

Autor: dlahandlu.pl 5 grudnia 2017 12:03

Galeria Wisła finalizuje umowę z niezwykle popularną marką, która dotychczas była nieobecna na płockim rynku – informuje spółka. Ne chce na razie zdradzać jej nazwy. Nowa marka to początek wielkich zmian w galerii: zwiększenie funkcjonalności oraz przebudowa ponad 23 proc. powierzchni handlowej.

- To marka, której nazwy jeszcze nie możemy  zdradzić ale jest ona niezwykle mocno oczekiwana przez mieszkańców całego Płocka i regionu. Dzięki niej oferta Galerii Wisła będzie jeszcze bardziej różnorodna – informuje Magdalena Michalska, marketing manager Galerii Wisła.

Od kilku miesięcy w Galerii Wisła zachodzą zmiany, których głównym celem jest zwiększenie funkcjonalności galerii oraz lepsze jej dopasowanie do aktualnych i przyszłych potrzeb Klientów. Wszystkie działania planowo zakończą się w przyszłym roku, dzięki czemu na 10. urodziny galeria powita klientów w zupełnie nowej odsłonie. W najbliższych 10-12 miesiącach ponad 23 proc. powierzchni handlowej Galerii Wisła zostanie przebudowane.

Jak informuje Grzegorz Mroczek, wiceprezes CREAM, zarządcy Galerii Wisła, marka o której mowa słynie z markowego asortymentu oraz niezwykle atrakcyjnych cen  ubrań damskich, męskich i dziecięcych, a także, obuwia i artykułów wnętrzarskich – wychodzących często spod ręki najsłynniejszych projektantów.

Otwarta w listopadzie 2008 Galeria Wisła jest pierwszym nowoczesnym centrum handlowo-rozrywkowym regionu płockiego. Klienci galerii mogą wybierać z oferty ponad 120 sklepów i punktów usługowych mieszczących się na 4 kondygnacjach. Dzięki połączeniu szerokiej oferty handlowej z funkcją rozrywkową galeria jest także doskonałym miejscem rodzinnego wypoczynku lub spotkań z przyjaciółmi w kinie, kręgielni, kawiarniach i restauracjach. Powierzchnia całkowita to 54 000 m² z czego powierzchnia handlowa to blisko 23 000 m². Galeria posiada również 540 miejsc parkingowych. W Galerii Wisła znajdują się między innymi: Piotr i Paweł, Helios, C&A, Reserved, Intersport, RTV Euro AGD, Douglas, Diverse, Prima Moda, Smyk, New Yorker.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9264

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane