Galeria Wisła zbuduje nową strefę restauracyjną

Autor: dlahandlu.pl 19 września 2016 09:48

Galeria Wisła w Płocku od 2012 notująca dodatnią dynamikę w zakresie liczby klientów oraz osiąganych przez jej najemców obrotów w tym roku jeszcze przyspieszyła. Centrum zapowiada, że powstanie nowa strefa restauracyjna.

Obroty, jakie najemcy osiągnęli w ciągu ostatnich ośmiu miesięcy są zdecydowanie wyższe w stosunku do analogicznego okresu sprzed roku i ciągle się poprawiają. Dynamika obrotów osiągniętych w ciągu ostatnich trzech miesięcy jest dwucyfrowa. 

Sukces 2016 roku to również wprowadzenie udogodnień dla klientów, zwiększających komfort spędzania czasu i robienia zakupów oraz aktywne działania marketingowe. –Nowe rozwiązania dla użytkowników urządzeń mobilnych, działania ukierunkowane na „shopping experience”, bardzo dobra współpraca ze środowiskami lokalnymi i rozwój programu lojalnościowego to tylko niektóre z działań które w wymierny sposób przekładają się na uzyskane przez Galerię wyniki – informuje Bartłomiej Bujnowski, dyrektor marketingu CREAM.

Kolejnym „krokiem milowym” Galerii Wisła, który jeszcze lepiej dopasuje jej ofertę do potrzeb klientów jest budowa większej, najnowocześniejszej strefy restauracyjnej w Płocku.
Galeria Wisła rozpoczyna proces, który sprawi, że jej oferta gastronomiczna będzie w pełni zaspokajała potrzeby najemców i klientów. Nowa strefa restauracyjna nie będzie uzupełnieniem oferty Galerii ale stanie się docelowym miejscem wizyt.

– Strefa restauracyjna food court będzie się składała z 5 polskich oraz międzynarodowych sieciowych najemców. Do budowy planujemy przystąpić już w najbliższych miesiącach a otwarcie będzie miało miejsce w pierwszej połowie 2017 roku. Posiadamy już pozwolenie na budowę i część umów z najemcami jest już sfinalizowana. Wkrótce zaprezentujemy szczegółowy projekt zmian. Jestem pewien, że spotka się z dużym zainteresowaniem – informuje Grzegorz Mroczek.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    6,26

  • Śr

    4,23

  • Min

    3,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane