„Gang Świeżaków” z Biedronki zgarnął Effie Awards 2017

Autor: pr 25 października 2017 09:34

„Gang Świeżaków” z Biedronki zgarnął Effie Awards 2017 fot. materiały prasowe

Kampania „Gang Świeżaków” została uhonorowana dwiema nagrodami w prestiżowym konkursie Effie Awards. Zdobyła złotą nagrodę w kategorii Retail/kanały sprzedaży i srebrną nagrodę w kategorii Brand Experience.

Jurorzy konkursu wyróżnili niestandardowe podejście twórców kampanii „Gang Świeżaków” do budowania programu lojalnościowego „Moja Biedronka”. Kapituła doceniła również walor edukacyjny kampanii, czyli promowanie prawidłowego odżywiania oraz roli warzyw i owoców w diecie.

- Cieszymy się, że nasza akcja „Gang Świeżaków” została doceniona przez profesjonalistów, ale jeszcze bardziej jesteśmy dumni z tego, że ich zdanie pokrywa się z opinią naszych klientów o tym projekcie. Poza zabawą związaną z kolekcjonowaniem maskotek, klienci chwalą nas za promowanie prawidłowych nawyków żywieniowych oraz chętnie dzielą się efektami twórczości dzieci, inspirowanymi Świeżakami np. pracami graficznymi lub wierszykami na temat warzyw i owoców – mówi Piotr Szymanowicz, starszy menedżer ds. marketingu w Jeronimo Martins Polska S.A.

Za koncepcję i realizację kampanii dla Jeronimo Martins Polska odpowiedzialne były agencje MEC i Duda Polska. Pierwsza odsłona akcji była prowadzona jesienią ub.r., a pod koniec sierpnia br. ruszyła jej druga edycja.

Effie Awards to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów marketingowych, cenionych na całym świecie. W Polsce organizowany jest od 1999 roku Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR. Do tegorocznej edycji konkursu Effie Awards zgłoszono 219 kampanii w 24 kategoriach.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • BURAK-JACYNEK 2017-10-25 10:40:04

  BRAWO SZAMPAN SIĘ NALEŻY!

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  10,99

 • Śr

  7,12

 • Min

  5,79

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8739

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane