PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Gastromall zapowiada nowe otwarcia

Property News 7 stycznia 2015 10:52

Zbliża się otwarcie restauracji Olimp w Tarnowie. Kolejne adresy to Kraków, Lublin, Toruń, Łódź i Wrocław.

Grupa Gastromall potwierdziła plany otwarcia nowej restauracji pod marką Olimp, tym razem w Galerii Handlowej Gemini w Tarnowie. Lokal zacznie działać w lutym 2015 r. Za kilka dni wystartuje także restauracja Olimp w budynku Avia Software Park na terenie Krakowskiego Parku Technologicznego.

Na marzec br. przewidziano otwarcia w Centrum Handlowym Tarasy Zamkowe w Lublinie a także w kompleksie biurowym Skanska w Krakowie
Najbliższe miesiące przyniosą debiuty w kolejnych miastach - Toruniu, Łodzi, Wrocławiu.

Obecnie sieć liczy 17 lokali własnych oraz 12 franczyzowych w galeriach handlowych oraz w centrach biurowych w całym kraju. W minionym roku otwarto 11 restauracji pod marką Olimp. W kwietniu 2015 r. rozpocznie działalność kolejny lokal pod marką Companeros - w wykańczanej właśnie części handlowej kompleksu Orange Office w Krakowie.

W tym roku portfolio zwiększy się o kilkanaście nowych punktów, trwają również prace nad uruchomieniem innowacyjnej kuchni centralnej w ramach inicjatywy Krakowski Klaster Gastronomiczny, w której Grupa jest liderem. Marki, które należą do firmy to Olimp, Companeros, Lovit i Frappe Point. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7862

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane