PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Gdański E.Leclerc sprofiluje ofertę zgodnie z oczekiwaniami klientów

Autor: dlahandlu.pl 7 czerwca 2016 13:32

E.Leclerc w Gdańsku realizuje zapoczątkowany w 2014 roku, program konsultacji
z klientami. Hipermarket po raz kolejny zaprosił grupę reprezentatywną do podzielenia się opiniami, wrażeniami i sugestiami na temat funkcjonowania sklepu.

Okrągły Stół  to płaszczyzna do zdobycia wiedzy i orientacji, jak E.Leclerc jest postrzegany, co jeszcze może usprawnić a co działa bez zastrzeżeń.

Pomysł Okrągłego Stołu oparty jest na systematycznych spotkaniach z klientami, których celem jest zdobycie wiedzy na temat postrzegania przez nich gdańskiego hipermarketu. Konsultacje dotyczą takich tematów jak: ogólny wizerunek sklepu, jakość obsługi, analiza poszczególnych działów, trafność reklamy oraz oferty promocyjnej. W ramach konsultacji, każdy uczestnik otrzymuje do degustacji produkty Wiodącej Marki, które ocenia wypełniając krótką ankietę.

Spotkania w gdańskim E.Leclerc będą realizowane w 4 turach. W każdym, weźmie udział około
10-ciu osób znających hipermarket, robiących w nim regularnie zakupy. Uczestnicy konsultacji będą mogli podzielić się swoimi doświadczeniami oraz wskazać obszary wymagające dopracowania. Zdobyta wiedza pozwoli kadrze zarządzającej stworzyć plan usprawniający pracę sklepu, tak, aby jeszcze bardziej dopasować ofertę do potrzeb klientów. Tegoroczne spotkania Okrągłego Stołu będą dotyczyć głównie działów: Ryby, Produkty. Spożywcze, Gospodarstwo Domowe oraz Piekarnia i Cukiernia.

E.Leclerc to pierwsza europejska sieć zrzeszająca niezależnych handlowców prowadzących pod wspólnym szyldem ponad 500 sklepów wielkopowierzchniowych we Francji i innych krajach europejskich. Ta najdłużej działająca w Polsce, bo już od 1995 roku, sieć super i hipermarketów jest stowarzyszeniem niezależnych przedsiębiorców.  Obecnie zatrudnia ok. 4 700 pracowników w 43 sklepach znajdujących się w 41 miastach na terenie 16 województw. Wszystkie sklepy marki Billa zakupione w 2010 roku od Rewe Group są obecnie niezależnie działającymi spółkami zarządzanymi przez polskich przedsiębiorców.

Przeczytaj także:

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

  • 10.

    JUBILEUSZOWA EDYCJA 14-16 maja 2018, Katowice • Spodek i MCK • Metropolia GZM

Pobierz aplikację EEC
WIĘCEJ

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8423

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 648989

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane