PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Gellwe rozdaje pieniądze w promocji konsumenckiej

Autor: pr 3 listopada 2011 10:51

W ramach wielkiej promocji konsumenckiej marka Gellwe będzie nagradzać gotówką zakupy wybranych produktów. Ogólnopolska promocja we wszystkich kanałach sprzedaży rusza już 10 listopada i trwać będzie aż do marca przyszłego roku.

Promocją objęty jest szeroki wachlarz produktów szczególnie chętnie wybieranych przez konsumentów. Wśród nich znajdują się m.in. dwa ciasta z linii wadowickiej, tj. Wadowickie Kremówki Papieskie na jasnym i ciemnym cieście oraz Wadowickie Ciasto Czekoladowe, Piernik Krakowski, galaretka truskawkowa, cytrynowa i pomarańczowa, a także dodatki takie, jak proszek do pieczenia, cukier wanilinowy czy żelatyna.

Mechanizm promocji jest prosty: konsumenci kolekcjonują naklejki z promocyjnych produktów Gellwe, na których wydrukowane są kwoty (PLN), sumują je i gdy suma wyniesie wielokrotność tysiąca PLN (1000-10 000 zł), wygrywają gotówkę wypłacaną przelewem na konto. Jeśli suma uzbieranych kwot nie jest dokładną wielokrotnością tysiąca złotych, konsumenci grają dalej. Mogą grać dalej również wówczas, gdy zgłoszą wygraną, ponieważ jedynym ograniczeniem promocji jest okres jej trwania (10.11.2011-09.03.2012).

W okresie przedświątecznym promocja zyska dodatkowe wsparcie ATL w punktach sprzedaży. Jej regulamin wraz z kalkulatorem pomocnym w sumowaniu kwot dostępny jest na stronie www.gellwe.pl

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7973

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane