PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Gemini Holding planuje nowe inwestycje w Zakopanem i Krakowie

Property News 29 stycznia 2016 20:30

Dokończenie budowy centrum handlowego w Tychach, rozbudowa obiektu w Zabrzu, a także zupełnie nowe inwestycje w Krakowie i Zakopanem - najbliższe lata będą dla Gemini Holding bardzo pracowite - zapowiada w rozmowie z Propertynews.pl Rafał Sonik, prezes firmy.

- Inwestycja w Tychach to projekt za 400 mln złotych. Zakończenie obecnej budowy nie będzie końcem projektu. Rozmawiamy na temat kolejnych faz, tak samo, jak w przypadku obiektu w Tychach - tłumaczy Sonik.

Jak dodaje prezes Gemini, nowa inwestycja w Zabrzu wystartuje za rok lub dwa lata. - Za nim czeka nas projekt w Krakowie i Zakopanem - dodaje.

Rafał Sonik zdradza także szczegóły związane z projektami nowych inwestycji. - Mają być dostosowane do tego, czego oczekuje lokalny rynek. Dlatego w Krakowie powstanie projekt wysokoprofilowy, dla klientów o wyższych wymaganiach, bo takie jest śródmieście Krakowa. Obecnie szykujemy całą koncepcję - tłumaczy.

Jeśli chodzi o projekt w Zakopanem: - Będzie to projekt futurystyczny, pierwszy taki w Zakopanem. Ma składać się z czterech różnych funkcji: typowej dla galerii handlowej, gastronomicznej i usługowej, ale również mieszkalnej, hotelowej i kongresowej - zapowiada Sonik.

Jak dodaje, obecnie największym problemem Zakopanego jest brak klientów między latem a zimą. - Rozwiązaniem jest obiekt kongresowy. Mam nadzieję, że nasz projekt zostanie zaakceptowany przez władze - dodaje.

Gemini Holding pracuje także nad komercjalizacją obecnie realizowanych inwestycji. W najbliższym czasie zostanie m.in. podpisana ważna umowa z kluczowym najemcą dla projektu w Tychach.

Pytany o inwestycje w innych sektorach, Rafał Sonik nie wyklucza dodatkowych działalności. - Jak skończę karierę sportową, na pewno skoncentruję się na innych branżach. Dziś nie chcę, by nie wystarczyło mi dobry - dodaje.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • Wiesio 2016-02-02 13:31:40

    Panie Rafale niech Pan wraca do biznesu. Rynek Pana potrzebuje

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7994

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane