PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Gemini Park Bielsko-Biała z powiększonym salonem CCC

Autor: pr, www.dlahandlu.pl 22 lipca 2013 10:23

W rozbudowanym Gemini Park Bielsko-Biała swój lokal powiększy CCC . Tym samym, najemca zdecydował się na przedłużenie umowy najmu.

Sieć obuwnicza CCC postanowiła powiększyć swój dotychczasowy salon w Gemini Park Bielsko-Biała. Użytkowany do tej pory lokal wzbogaci się o dodatkowe 105 mkw. i będzie liczył ponad 460 mkw.
- Rozbudowa Gemini Park Bielsko-Biała daje możliwość poszerzenia oferty centrum o nowe marki, ale także powiększenia salonów brandów już funkcjonujących. Już kilku naszych najemców, dostrzegając potencjał Gemini Park Bielsko-Biała, zdecydowało się na powiększenie swoich lokali.
Z tej okazji skorzystały już takie marki, jak: Reserved, Carry, Mohito, House czy Martes Sport. Cieszymy się, że także CCC postanowiło skorzystać z możliwości, jakie oferuje rozbudowujący się obiekt - mówi Krzysztof Brączek, Dyrektor Gemini Park Bielsko-Biała.

Obecnie Gemini Park Bielsko-Biała to ponad 80 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych usytuowanych na 27,5 tys. mkw. Po rozbudowie obiekt będzie dysponował jednąz największych powierzchni w regionie - ponad 40 tys. mkw. GLA, a grono najemców powiększy się
o kolejne 60 lokali.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    6,14

  • Min

    4,66

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7631

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane