Gemini Park Tarnów nie rezygnuje z projektu rozbudowy centrum

Autor: dlahandlu.pl 13 grudnia 2016 11:38

Rozbudowa Gemini Park Tarnów to projekt, nad którym prace trwają już od kilku lat. Centrum zostało otwarte w sierpniu 2010 roku i zadecydowano, że obiekt powinien zostać rozbudowany i powiększony o dodatkowe funkcje handlowe, usługowe i rozrywkowe. Wszczęto proces administracyjny w Urzędzie Miasta, aby uzyskać pozwolenie na rozbudowę. Jednak władze miasta w tym roku skutecznie zablokowały inwestorowi możliwość ingerencji w istniejący kształt obiektu.

- Pomimo oczekiwań tarnowian największy klub radnych w Radzie Miasta Tarnowa zablokował rozbudowę obiektu starając się jednocześnie w maksymalny sposób ograniczyć możliwości inwestycyjne. Mimo to, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, będziemy nadal dążyć do zapewnienia mieszkańcom Tarnowa kompleksowej oferty handlowej na poziomie największych miast w Polsce – mówi Zbigniew Nowak, dyrektor Gemini Park w Tarnowie.
Gemini Park Tarnów zostało otwarte w sierpniu 2010 i dysponuje powierzchnią 42,5 tys. mkw. GLA, na której swoje miejsce znalazło blisko 130 sklepów oraz punktów gastronomicznych i usługowych. 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,89

  • Śr

    3,37

  • Min

    1,95

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8744

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane