PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Gemini Park Tarnów z obrotami o 35 proc. wyższymi niż rok temu

Autor: dlahandlu.pl 20 kwietnia 2012 14:29

Gemini Park Tarnów, centrum handlowe należące do Gemini Holdings, zakończyło pierwszy kwartał tego roku blisko 35 proc. wzrostem obrotów oraz blisko 14 proc. wzrostem odwiedzalności, w porównaniu do tego samego kwartału w ubiegłym roku.

- To doskonałe wyniki, zwłaszcza w zestawieniu z danymi FootFall dla Polski, wskazującymi w styczniu i marcu jedynie niewielkie wzrosty (+0,9 proc. w styczniu i +1,3 proc. w marcu ) oraz spadek wskaźnika w lutym o -1,7 proc..
W ubiegłym roku do grona najemców dołączyły 24 nowe marki, a niektórzy obecni już w centrum najemcy, otworzyli swoje kolejne salony. W 2012 roku podpisano 6 kolejnych umów najmu z nowymi partnerami, na łączną powierzchnię ponad 500 mkw. W marcu swój sklep w Gemini Park otworzyła sieć obuwnicza Neeco oraz biuro podróży My Travel, powstał też salon Lee Cooper i Pepe Jeans.
Kolporter, który posiada dwa salony prasowe w Gemini Park Tarnów także liczy na wzrost obrotów: Jesteśmy usatysfakcjonowani naszymi wynikami sprzedaży. W Gemini Park Tarnów posiadamy 2 salony prasowe - w związku z ich dobrą lokalizacją liczymy na dalszy wzrost sprzedaży - Grzegorz Maciągowski, Kolporter.

W połowie kwietnia swoją ofertę klientom zaprezentuje Trendy Shop - salon oferujący akcesoria do włosów i biżuterię. W maju, swój blisko 200 metrowy sklep, otworzy debiutująca na polskim rynku rosyjska sieć obuwnicza Kari. Również w maju oferta usługowa centrum wzbogaci się o punkt krawiecki połączony z pasmanterią. W lokalu, pod wspólnym szyldem Krawiectwo.
Za wynajem Gemini Park Tarnów odpowiada GREM Gemini Real Estate Management Spółka we współpracy z BOIG Property Consulting oraz Cushman & Wakefield.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,38

  • Śr

    4,76

  • Min

    2,79

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane