PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

GH PL Plus: W drugiej połowie roku do Grupy dołączy kolejny partner

Autor: www.dlahandlu.pl 27 kwietnia 2015 10:24

GH PL Plus: W drugiej połowie roku do Grupy dołączy kolejny partner Waldemar Mirocha, prezes GH PL Plus

Grupa Handlowa PL Plus, mimo zrealizowania w całości swojego projektu marki Lubię, planuje w dalszym ciągu jego rozwój. Aktualnie zakończyła wprowadzanie ostatnich z pierwotnie przewidzianych 150 indeksów, jednak niebawem poszerzy portfolio o kolejne produkty.

- Projekt zakładający 150 indeksów zrealizowaliśmy z sukcesem w ciągu jednego roku, więc jako młoda spółka mamy powody do zadowolenia – mówi Waldemar Mirocha, prezes GH PL Plus. – Znaleźliśmy jednak kolejne obszary, w których nasz koncept mógłby się dobrze sprawdzić, dlatego zdecydowaliśmy się wykroczyć poza liczbę 150 indeksów. Marka Lubię od początku miała być zamkniętym projektem z ograniczoną liczbą produktów i to się nie zmieniło – postanowiliśmy jedynie przesunąć nieco granice naszych pierwotnych założeń.

W sklepach oferujących markę Lubię pojawiły się niedawno jedne z ostatnich produktów zamykających listę 150 indeksów: ziemniaki w opakowaniach 2,5 kg, śmietana oraz chrupki. Zapowiadane powiększenie portfolio brandu Lubię obejmie kategorie chemii przemysłowej i produktów higienicznych, kategorię nabiału, która zostanie powiększona o sery białe i żółte oraz kolejny rodzaj mleka, a także kategorię alkoholi, w której pojawią się nowe piwa i wina. To właśnie napoje alkoholowe, z racji zbliżającego się sezonu letniego, zostaną wprowadzone w pierwszej kolejności.

-  Od początku naszej działalności skupiamy się na pracy na rzecz detalistów i poprawie ich konkurencyjności – tłumaczy Waldemar Mirocha. – Na naszym projekcie zyskują również dostawcy, których aktualnie jest ponad pięćdziesięciu oraz producenci bardziej i mniej znanych marek. Odbiór naszego konceptu jest bardzo pozytywny i pokazuje, że pomysł okazał się trafiony, czego potwierdzeniem są również rozmowy, jakie prowadzimy z kilkoma potencjalnymi nowymi partnerami. W minionym roku umocniliśmy swoją pozycję dzięki przyłączeniu POLOmarketu – dziś liczymy, że w drugiej połowie tego roku do Grupy dołączy kolejny poważny partner. Współpraca łącząca wiele dużych podmiotów nie należy do najłatwiejszych, jednak nasze dotychczasowe osiągnięcia dowodzą, że potrafimy się porozumieć i wypracować dobre rozwiązania, które zyskują uznanie wśród dostawców, producentów, detalistów oraz rzecz jasna samych konsumentów, dlatego mamy powody, by z optymizmem patrzeć w przyszłość.

 GH PL Plus zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami  planuje również wprowadzić linię produktów premium – obecnie trwają prace koncepcyjne nad tym projektem.

Produkty marki Lubię dostępne są w ponad 1500 placówkach w całej Polsce, w przyszłości GH PL Plus planuje zwiększyć ich zasięg do 2500 sklepów.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • qwinto 2015-04-28 11:46:07

  oby nie sieć na ch sklepiki 30m w drewutni :)

 • pedro 2015-04-27 14:56:15

  WoW, ziemniaki już są, a kiedy jedna ramowa umowa np: z Coca Colą?

ZOBACZ WSZYSTKIE (2)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  7,69

 • Śr

  6,13

 • Min

  4,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7703

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane