Gigamarket Leroy Merlin w Mirkowie rusza 24 listopada

Autor: dlahandlu.pl 15 listopada 2017 12:25

Gigamarket Leroy Merlin w Mirkowie rusza 24 listopada Na zdj. Marek Kopyłowski, dyrektor Sslepu Leroy Merlin Mirków, fot. materiały prasowe

Najnowszy Gigamarket Leroy Merlin powita swoich pierwszych klientów 24 listopada br.

W Leroy Merlin Polska koncept Gigmarketu stosuje w odniesieniu do sklepów charakteryzujących się największą powierzchnią sprzedaży i największym wyborem produktów. W Gigamarkecie w Mirkowie na powierzchni sprzedaży wewnętrznej (ok. 9 500 m kw.) i zewnętrznej (ok. 3 000 m kw.) znajdować się będzie łącznie ponad 48 tys. produktów dla domu i ogrodu, a sam budynek otoczony będzie dużym parkingiem z ok. 480 miejscami postojowymi.

To będzie czwarty punkt na mapie sieci w aglomeracji wrocławskiej, a 58. w Polsce. Jednocześnie jest to największy market budowlano-dekoracyjny Leroy Merlin w południowo-zachodniej części kraju o blisko 15 000 mkw. powierzchni handlowej, na której znajdzie się 50 tys. produktów. Gigamarket otoczony będzie dużym parkingiem z 500 miejscami postojowymi.

To wyjątkowo dogodna lokalizacja dla zmotoryzowanych mieszkańców Wrocławia i okolic, ze względu na bliskość łącznika „Długołęka”, stanowiącego część planowanej wschodniej obwodnicy Wrocławia. Dojazd do Gigamarketu w Mirkowie możliwy jest również komunikacją miejską z Wrocławia (spod Galerii Dominikańskiej liniami 904 i 914) oraz przewozami autobusowymi z dworca głównego PKS/PKP we Wrocławiu oraz w Oleśnicy.

W Gigamarkecie Leroy Merlin w Mirkowie o komfort klientów zadba około 220 osobowa ekipa doradców klienta, logistyków, kasjerów wraz z kadrą zarządzającą.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,99

  • Śr

    6,44

  • Min

    4,99

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8799

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane