Gino Rossi ma umowę z brytyjską siecią John Lewis

Autor: PAP 22 sierpnia 2017 18:44

Gino Rossi rozpoczął współpracę z brytyjską siecią domów towarowych John Lewis w zakresie dystrybucji produktów na rynek brytyjski - podała spółka w komunikacie. Zarząd szacuje wartość współpracy na 3 mln zł rocznie, ale zaznacza, że jej ostateczna wartość będzie wynikała z wielkości realizowanych zamówień.

Sieć John Lewis liczy łącznie na terenie Anglii, Walii i Szkocji 45 salonów stacjonarnych. Produkty Gino Rossi mają być także oferowane w sklepie internetowym.

"(...) nawiązanie ww. współpracy może otworzyć nowy, znaczący kanał dystrybucji produktów emitenta na teren Wielkiej Brytanii, a w dalszej kolejności - poprzez sprzedaż online (...) - na inne rynki: francuski, niemiecki, włoski, austriacki, duński, szwajcarski, irlandzki, norweski, holenderski. Powyższe może generować istotny udział w sprzedaży produktów Emitenta i wpływać na jego wynik finansowy" - napisano w komunikacie.

W poniedziałek Gino Rossi podpisało z rosyjską firmą Presto Limited Liability Company umowę dotyczącą współpracy w zakresie dystrybucji produktów spółki na rynek rosyjski, kazachski i białoruski. Szacowana wartość umowy to 3 mln zł.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    0,59

  • Śr

    0,29

  • Min

    0,14

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9264

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane