PARTNER PORTALU
 • Partner portalu: Frigo Express

Go Sport otworzy nowy sklep w Łodzi

Autor: dlahandlu.pl 28 maja 2012 14:31

Na 25 sierpnia jest zaplanowane otwarcie sklepu Go Sport w centrum handlowym Port Łódź. Na terenie obiektu zostaną wdrożone innowacje, które sprawią, że zakupy będą wygodniejsze.


Nowy sklep Go Sport zajmie dotychczasowy lokal sklepu Exi Sport oraz dwa inne, które zostaną z nim połączone. Całe centrum handlowe, a w tym zajmowany lokal, znajduje się na poziomie parteru. Obiekt w finalnym kształcie zajmie powierzchnię 1411mkw. z czego 1168mkw. to powierzchnia handlowa. Aktualnie inwestycja jest na etapie przygotowania dokumentacji technicznej oraz prowadzenia przetargu na wykonawców poszczególnych prac remontowych.

Klienci odwiedzający CH Port Łódź zobaczą w nowym Go Sport unikalny system oświetlenia. Sufit zostanie pomalowany na kolor czarny, podobnie jak system nośny oświetlenia. Lampy jarzeniowe ustąpią na rzecz oświetlenia punktowego, które będzie się skupiało na poszczególnych towarach, podkreślając kolorystykę produktów.

Nowy system oświetlenia ma pełnić rolę przewodnika po sklepie - eksponować najatrakcyjniejsze akcesoria i ułatwiać poruszanie po lokalu. Jest to rozwiązanie całkowicie inne od dotychczas stosowanego, kojarzonego bardziej z oświetleniem supermarketów. Nad głównym ciągiem komunikacyjnym sklepu zostaną zainstalowane podłużne lampy ledowe w kolorach każdego z dedykowanych działów, które umożliwiają łatwe zorientowanie klienta na produkty w obszarze jego zainteresowań.

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • adas 2012-06-01 11:48:48

  Akurat mnie obchodzi oswietlenie, ceny produktow niech neda dobre i sklep wtedy bedzie super ;) promocje, akcje na fb.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  1,70

 • Śr

  1,25

 • Min

  0,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7631

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 706264

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane