GO Sport planuje mieć 50 sklepów w Polsce. Wchodzi z markami własnymi na Allegro

Autor: dlahandlu.pl 6 kwietnia 2017 13:57

GO Sport planuje mieć 50 sklepów w Polsce. Wchodzi z markami własnymi na Allegro fot. GO Sport

GO Sport liczy 30 sklepów w największych miastach w Polsce, z czego 9 znajduje się w Warszawie. - W tym roku planujemy otworzyć dwa sklepy: w CH Galaxy w Szczecinie i we Wrocławiu w CH Wroclavia. Planujemy zachować rytm minimum 3 otwarć nowych salonów rocznie. Do 2020 roku sieć GO Sport będzie liczyła 50 sklepów, w centrach handlowych i retail parkach. W kolejnych latach planujemy także otwarcia sklepów o mniejszych powierzchniach - mówi Sebastien Jedrej, dyrektor generalny GO Sport Polska.

- W 2017 roku planujemy remont jednego z naszych warszawskich sklepów, w Galerii Mokotów. Ponowne otwarcie sklepu planowane jest na kwiecień. Docelowo powierzchnia sprzedaży po remoncie wyniesie 1 100 mkw. Salon w Galerii Mokotów będzie naszym flagowym sklepem, bo zyska nowy design, który będzie wyróżniał się estetyką, oświetleniem i nowoczesnym wystrojem. Po modernizacji sklep zyska bardziej czytelną dla klienta nawigację - informuje dyrektor generalny sieci.

W kwietniu spółka planuje uruchomienie sprzedaży na platformie Allegro.pl. - Widzę potencjał w sprzedaży internetowej we współpracy z liderem na rynku e-commerce. W tym kanale planujemy sprzedaż wyłącznie produktów marek własnych. Celem głównym jest rozpoczęcie sprzedaży w kanale on-line, bowiem aktualnie GO Sport funkcjonuje bez sklepu internetowego, ale także zwiększenie udziału oraz wsparcie marek własnych. Spółka ma plan uruchomienia sprzedaży w modelu omnichannel do końca 2017 roku - zapowiada Sebastien Jedrej, który zarządza siecią GO Sport od kwietnia 2016 roku.

GO Sport Polska zamknął 2016 rok zyskiem. 

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9150

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane