GO Sport planuje mieć 50 sklepów w Polsce. Wchodzi z markami własnymi na Allegro

Autor: dlahandlu.pl 6 kwietnia 2017 13:57

GO Sport planuje mieć 50 sklepów w Polsce. Wchodzi z markami własnymi na Allegro fot. GO Sport

GO Sport liczy 30 sklepów w największych miastach w Polsce, z czego 9 znajduje się w Warszawie. - W tym roku planujemy otworzyć dwa sklepy: w CH Galaxy w Szczecinie i we Wrocławiu w CH Wroclavia. Planujemy zachować rytm minimum 3 otwarć nowych salonów rocznie. Do 2020 roku sieć GO Sport będzie liczyła 50 sklepów, w centrach handlowych i retail parkach. W kolejnych latach planujemy także otwarcia sklepów o mniejszych powierzchniach - mówi Sebastien Jedrej, dyrektor generalny GO Sport Polska.

- W 2017 roku planujemy remont jednego z naszych warszawskich sklepów, w Galerii Mokotów. Ponowne otwarcie sklepu planowane jest na kwiecień. Docelowo powierzchnia sprzedaży po remoncie wyniesie 1 100 mkw. Salon w Galerii Mokotów będzie naszym flagowym sklepem, bo zyska nowy design, który będzie wyróżniał się estetyką, oświetleniem i nowoczesnym wystrojem. Po modernizacji sklep zyska bardziej czytelną dla klienta nawigację - informuje dyrektor generalny sieci.

W kwietniu spółka planuje uruchomienie sprzedaży na platformie Allegro.pl. - Widzę potencjał w sprzedaży internetowej we współpracy z liderem na rynku e-commerce. W tym kanale planujemy sprzedaż wyłącznie produktów marek własnych. Celem głównym jest rozpoczęcie sprzedaży w kanale on-line, bowiem aktualnie GO Sport funkcjonuje bez sklepu internetowego, ale także zwiększenie udziału oraz wsparcie marek własnych. Spółka ma plan uruchomienia sprzedaży w modelu omnichannel do końca 2017 roku - zapowiada Sebastien Jedrej, który zarządza siecią GO Sport od kwietnia 2016 roku.

GO Sport Polska zamknął 2016 rok zyskiem. 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    6,29

  • Śr

    5,97

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 10744

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane