Google rusza z programem Internetowych Rewolucji

Autor: dlahandlu.pl 16 listopada 2015 14:06

Google uruchamia platformę edukacyjną, która oferuje różne kursy tematyczne oparte o materiały wideo. Platforma powstała w ramach programu, który do końca 2016 roku ma objąć 100 tys. przedsiębiorców w Polsce.

Platforma ma na celu pomóc przedsiębiorcom wykorzystać potencjał sieci. Aby skorzystać z kursu należy na stronie Internetowych Rewolucji odpowiedzieć na kilka pytań, które pomogą stworzyć plan nauki dla każdego kursanta. Na platformie udostępnione są między innymi krótkie filmy instruktażowe, w których eksperci objaśniają, jak zwiększyć obroty swojej firmy i zdobyć więcej klientów dzięki Internetowi. Wirtualne warsztaty są zróżnicowane tematycznie i dotyczą m.in. narzędzi do analizy danych, aplikacji mobilnych czy skutecznego wykorzystywania potencjału mediów społecznościowych. Platforma pozwala na indywidualne dopasowanie materiału w zależności od stopnia wiedzy użytkownika. Na zakończenie każdego działu przygotowane są krótkie testy i powtórki. Po przejściu i zaliczeniu wszystkich etapów nauki otrzymuje się certyfikat poświadczający uczestnictwo
w szkoleniu. Na platformie można znaleźć także odsyłacze do omawianych narzędzi. Poza narzędziami Google, internetowy kurs oferuje także obiektywny przegląd różnych innych rozwiązań przydatnych dla przedsiębiorców.

Platforma powstała między innymi na bazie doświadczeń z lipcowego programu pilotażowego
w województwie śląskim. 30 ekspertów Internetowych Rewolucji przez 5 tygodni w 9 głównych miastach aglomeracji śląskiej udzielało indywidualnych konsultacji i doradzało przedsiębiorcom, jak najlepiej wykorzystać narzędzia internetowe. W szkoleniach wzięło udział prawie 1600 osób.

Przeczytaj także:

 

 

Podobał się artykuł? Podziel się!
 • Łukasz 2015-11-30 07:00:42

  a link gdzie? Autor piszę artykuł dla artykułu czy o chodzi ???

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

 • Max

  6,99

 • Śr

  5,15

 • Min

  3,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9476

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane