PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Gra internetowa promuje napoje Jupik

Autor: pr 19 września 2011 10:42

Rusza nowa promocja konsumencka napojów Jupik. Potrwa do 13 listopada 2011 roku, a jej głównym elementem będzie internetowa gra zręcznościowa.

Na stronie Jupik City ruszyła 5-poziomowa gra zręcznościowa "Jupik Team i Świątynia Majów", będąca częścią promocji konsumenckiej, polegająca na zbieraniu i wprowadzaniu kodów z opakowań Jupików, na www.jupikcity.com. By zdobyć nagrody, trzeba w konkursowej części gry wprowadzić unikalny kod i przebiec jak najdłuższy dystans w jednym z czterech konkursowych poziomów.

Każdy z poziomów będzie grany w ramach konkursu przez dwa tygodnie. Po zakończeniu okresu konkursowego, poziomy będą udostępniane do wolnej gry, podczas której nadal będzie można zdobywać punkty i odblokowywać dodatkowy kontent. Po zakończeniu konkursowej części gry, dla najbardziej wytrwałych graczy zostanie udostępniony piąty, bonusowy poziom gry.

Nagrodami w konkursie, które będą przyznane stu najlepszym graczom w cyklach dwutygodniowych, są: dla najlepszego gracza - konsola PS3 z kontrolerem MOVE, dla pozostałych graczy w rankingu - dziewięć klawiatur oraz 90 USB z postaciami Jupik Team. Dodatkowo, każdy kto wprowadzi przynajmniej jeden kod promocyjny, otrzyma jedną z czterech, nawiązujących graficznie do poziomów gry, tapet na komputer.

Promocja jest wsparta kampanią w kinie i w internecie.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane