PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Green Caffe Nero ruszy na Krakowskim Przedmieściu. Planuje 5 kolejnych otwarć

Autor: dlahandlu.pl 21 maja 2013 15:09

Otwarto drugą w tym miesiącu placówkę sieci Green Cafe Nero w Warszawie. Nowa kawiarnia, 14. w stolicy, znajduje się na Krakowskim Przedmieściu 27, w lokalu najstarszej warszawskiej kawiarni Telimena, której historia sięga lat dwudziestych XIX wieku. Historyczna nazwa lokalu zostanie zachowana.

W najbliższych tygodniach na Chmielnej, w lokalu przejętym od sieci MG Eat (związanej z Magdą Gessler), otwarta zostanie następna kawiarnia grupy. 

Green Caffe Nero planuje dalszy szybki rozwój i chce jeszcze do końca roku otworzyć przynajmniej pięć lokali w Warszawie i intensywnie poszukuje nowych atrakcyjnych lokalizacji.

Green Caffe Nero powstała z połączenia Green Coffee z Caffe Nero - trzeciej sieci kawiarni na świecie, która posiada 600 lokali w Wielkiej Brytanii, Turcji, Polsce na Środkowym Wschodzie.

Podobał się artykuł? Podziel się!
  • kawosz.. 2013-10-11 18:44:03

    Nic fajnego , drogo jak diabli . Zadnych słodkich wypieków (dobrych oczywiscie). Kawa rozpuszczalna chyba i tez droga!!!! Telimena była o wiele lepsza. Ze starych prawdziwych kawiarni wolę 2 budynki dalej cukiernio kawiarnia pod numerem 41 . Prawdziwa kawa :) a ciasteczka pycha. Luksusowo nie jest ale pysznie.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7690

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane