Griffin Group właścicielem nieruchomości z CH Jupiter

Autor: www.dlahandlu.pl 5 marca 2014 11:19

Nieruchomość przy ul. Towarowej 22, na której znajduje się centrum handlowe Jupiter, zmieniła właściciela. Obiekt wraz z terenem 2,5 ha Griffin Group nabyło od hiszpańskiego Catalunya Banc S.A.

Transakcja została sfinalizowana 30 grudnia 2013 roku, o czym z powodu ustaleń zawartych w umowie inwestor może poinformować dopiero teraz.

- Nieruchomość ze względu na swoje położenie jest atrakcyjna z punktu widzenia możliwości jej zabudowy w alternatywny, w stosunku do
istniejących rozwiązań, sposób. W przyszłości zamierzamy to wykorzystać - mówi Przemysław Krych, CEO Griffin Group.
Na razie inwestor deklaruje, że przez najbliższe 2-3 lata nieruchomość wykorzystywana będzie w sposób niezmieniony, tj. jako centrum handlowe Jupiter.

Griffn to wiodący na polskim rynku nieruchomości inwestor, który w imieniu zarządzanych przez siebie Funduszy, aktywnie lokuje środki w prestiżowe projekty. Celem strategicznym jest zbudowanie w ciągu kilku lat unikatowego portfela nieruchomości. W portfolio grupy Griffn znajduje się obecnie m.in. Hala Koszyki w Warszawie, Dom Handlowy Renoma we Wrocławiu, Supersam w Katowicach oraz inne obiekty biurowe i handlowe, a także działki inwestycyjne.

Podobał się artykuł? Podziel się!


WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    18,59

  • Śr

    14,83

  • Min

    9,45

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9045

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane