PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Griffin porządkuje teren przy Towarowej

Property News 29 marca 2016 13:47

Griffin planuje rozpocząć prace rozbiórkowe budynków zlokalizowanych obok CH Towarowa w Warszawie. Na terenie byłego Jupitera w przyszłości powstanie potężna inwestycja biurowo-handlowa.

Jak podaje Griffin, prace rozbiórkowe ruszą na początku kwietnia br. Ich rozpoczęcie jest związane ze złym stanem budynków zlokalizowanych na działce.

Zgodnie z planem firma Griffin zrealizuje na terenie działki nowy projekt handlowo-biurowy. Część handlowa to nowe CH Jupiter, które będzie dysponowało ponad 100 tys. GLA. Powierzchnia zabudowy to około 2,5 ha. W chwili obecnej obiekt użytkowany jest jako Centrum Handlowe Jupiter.

Projekt Jupiter we wstępnej fazie polegał na zgromadzeniu działek koniecznych do realizacji zamierzonej inwestycji i maksymalizacji wartości. W pięciu kolejnych transakcjach, realizowanych od II kwartału 2013 do III kwartału 2015 zgromadzony został teren o powierzchni około 6,5 ha zlokalizowany w ścisłym centrum miasta, pozwalający na realizację inwestycji o powierzchni przeszło 100 tys. mkw. GLA. W chwili obecnej trwają prace przygotowawcze i projektowe do realizacji projektu.

© Materiał chroniony prawem autorskim - zasady przedruków określa regulamin.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    9,38

  • Śr

    4,76

  • Min

    2,79

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7900

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane