Groszek i Milea napędzają sprzedaż promocjami, wkrótce kolejne otwarcia

Autor: Marta Ogonek, dlahandlu.pl 8 lipca 2010 09:52

- Pierwsze półrocze tego roku nie było dla handlu łatwe. Za nami nadzwyczaj chłodny kwiecień i maj. Pogoda nie stwarzała zbyt wielu okazji do wypoczynku na świeżym powietrzu i weekendowych wypraw, a to przełożyło się na sprzedaż takich kategorii jak napoje, piwo i lody. Do tego doszła żałoba narodowa oraz powódź, które zdecydowanie nie sprzyjały konsumpcji - mówi Dariusz Bożek, prezes zarządu Detal Koncept.

Dla franczyzowych sieci Groszek i Milea pierwsze półrocze tego roku było jednak w miarę udane. Sprzedaż napędzały promocje oraz konkursy i loterie. - Ambitnie podchodzimy do drugiej połowy roku. Stawiamy na dalszy rozwój organizacji  i tworzenie innowacyjnych narzędzi handlowo-marketingowych. Wspólnie z naszymi franczyzobiorcami planujemy uruchamiać kolejne placówki pod szyldem Groszek i Milea.

Sklepy franczyzowe mogą pochwalić się 25 proc. dynamiką sprzedaży netto rok do roku. W najbliższym czasie otworzymy sklepy w miejscowościach takich jak: Dwikozy (świętokrzyskie), Rytro (małopolskie) i Stara Kiszewa (pomorskie).

W przypadku konceptu Groszek obecnie przygotowujemy się do obchodów 10-lecia sieci. W całym kraju w ramach tego konceptu działa już ponad 1100 placówek i ciągle przybywa nowych.

 

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    4,20

  • Śr

    2,90

  • Min

    0,00

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 9628

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane