PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Grupa Bomi przejęła sieć supermarketów Livio

Autor: dlahandlu.pl 5 maja 2010 17:08

Grupa Bomi przejęła sieć supermarketów Livio

Grupa Bomi dokonała zakupu pakietu większościowego udziałów w siedleckiej spółce BDF prowadzącej sieć ośmiu supermarketów pod szyldem Livio na terenie województw Mazowieckiego i Lubelskiego. Według władz Grupy Bomi spółka BDF, która działa na rynku handlowym od 2002 roku, posiada duże możliwości ekspansji na terenie wymienionych województw, zarówno w rozwoju organicznym, jak i w zakresie propagowania systemu franchisingowego Sieci 34.

Spółka współpracowała z Grupą Bomi na bazie umowy franchisingowej zawartej w ubiegłym roku. Po zmianie modelu handlowego, systematycznie rośnie liczba klientów oraz sprzedaż pod szyldem Livio.

Ponadto BDF prowadzi działalność w zakresie produkcji wody mineralnej oraz płynów do spryskiwaczy, która jest dobrą bazą wyjściową do generowania marki własnej Grupy Bomi.

Grupa Kapitałowa Bomi jest największą w Polsce siecią w branży delikatesów oraz supermarketów typu premium, posiadającą silną markę oraz własne zaplecze dystrybucyjne. Grupa BOMI powstała poprzez połączenie spółki P.P.H. Bomi ze spółką Rast oraz poprzez przejęcie 95 proc. akcji w spółce Rabat Pomorze.

Grupa posiada obecnie 69 sklepów delikatesowych i supermarketów w 19 miastach Polski. Dodatkowo 50 placówek w systemie franchisingu pełnego, a także 1524 sklepy partnerskie połączone w ramach sieci Sieć 34 oraz eLDe. Dystrybucja prowadzona jest w spółkach Rabat Pomorze oraz Curyło-Asterix.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8099

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane