PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Grupa Furgonetka wprowadza dostawę w dniu zamówienia

Autor: dlahandlu.pl 18 stycznia 2016 09:44

Grupa Furgonetka wprowadza na polski rynek nową usługę FurgonetkaDziś, czyli możliwość dostawy zakupów online już w dniu zamówienia.

Od stycznia 2016 roku, każdy e-sklep, który posiada magazyny w pobliżu Warszawy, Poznania, Łodzi, Katowic, Wrocławia, Krakowa i Szczecina, będzie mógł zaoferować tę usługę klientom mieszkającym na terenie tych miast. Dostępne będą także przesyłki pomiędzy miastami, w tej chwili pomiędzy Warszawą, Poznaniem, Katowicami i Łodzią.

W związku z tym, że same day delivery jest wciąż nowością na rynku, należy się do jej obsługi odpowiednio przygotować. - Jako Grupa Furgonetka pomagamy we wdrożeniu usługi, doradzamy jak przygotować sklep i magazyn pod względem logistycznym, pomagamy wybrać produkty przeznaczone dla tej usługi, dobieramy odpowiednie rozwiązania IT oraz podpowiadamy w jaki sposób komunikować usługę wśród klientów końcowych - mówi Piotr Szymczak, członek zarządu Grupy Furgonetka.

Wyniki przeprowadzonych niedawno badań wskazują, że nawet ponad połowa kupujących online deklaruje gotowość do poniesienia dodatkowych kosztów, aby otrzymać przesyłkę w dniu złożenia zamówienia. Jest to o tyle ważny sygnał, że koszt usługi FurgonetkaDziś jest tylko o kilka złotych wyższy od opłaty za tradycyjną dostawę kurierską, która trwa 1-2 dni, czyli zamyka się w kwocie kilkunastu złotych. Cena jest stała, również w przypadku przesyłek międzymiastowych.

E-sklepy zainteresowane wdrożeniem, mogą skorzystać z szeregu udogodnień, tj. narzędzia do obsługi takich zamówień, wsparcie IT oraz pomoc w zaplanowaniu niezbędnych zmian w procedurach na magazynie i w przygotowaniu komunikacji do klientów. FurgonetkaDziś umożliwia także zwrot pobrania w ciągu jednego dnia roboczego (COD Express).

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane