PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Grupa Gastromall wchodzi do biurowców i centrów handlowych

Property News 6 czerwca 2013 12:33

5 czerwca 2013 r. w krakowskim biurowcu Green Office rozpoczęła działalność kolejna restauracja Olimp, flagowy brand Grupy Gastromall. Jest to 10. restauracja Grupy Gastromall w tym mieście. Restauracja mieści się na 200 mkw. powierzchni i zatrudnienia 5 osób. Green Office to kompleks biurowy klasy A, o łącznej powierzchni 21 300 mkw.

Marka Olimp jest obecna przede wszystkim w galeriach handlowych, oferuje jedzenie na wagę w stałej cenie za 100 g. W bieżącym roku Grupa Gastromall planuje kolejne otwarcia w całej Polsce. Obecnie jest na etapie negocjacji kolejnych umów, poszukuje też osób do prowadzenia restauracji pod marką Olimp. W kwietniu br. podpisano umowy franczyzowe w Galerii Atrium Felicity w Lublinie oraz w Galerii Solnej w Inowrocławiu. W listopadzie rozpocznie działalność Olimp w Poznań City Center.

Gastromall wprowadza także na rynek nowy koncept - lodziarnie Lovit oferujące lody w ponad 35 smakach. Trwają też prace nad rozwinięciem konceptu Point Frappe - marki premium należącej do Grupy.

W priorytetowych planach Grupy Gastromall na lata 2013 -215, znajduje się wprowadzenie do menu Olimpu żywności prozdrowotnej i dietetycznej. Grupa jest także beneficjentem funduszy unijnych w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007-2013, równolegle realizuje 4 projekty dotyczące rozbudowy sieci gastronomicznych.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8221

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane