PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Grupa Integer zaoferuje usługi w segmencie spożywczym

www.portalspozywczy.pl 19 maja 2014 17:20

Grupa Integer zaoferuje usługi w segmencie spożywczym

Grupa Integer, śladem amerykańskiej firmy Amazon, chce zaproponować w tym roku klientom dedykowaną usługę dla rynku spożywczego. Początkowo pojawi się ona w Polsce, a docelowo obejmie kilkadziesiąt krajów na świecie - zapowiada prezes Grupy Integer.

- Poszerzanie oferty produktowej e-sklepów o artykuły spożywcze to nowy, prężnie rozwijający się na całym świecie trend. Fakt, że również Amazon inwestuje swoje środki w branżę spożywczą tylko potwierdza, że segment ten będzie się szybko rósł. Konsumenci również coraz chętniej poszukują i chcą korzystać z zakupów spożywczych online - mówi Rafał Brzoska, prezes Grupy Integer.pl.

- Potwierdzeniem tego jest rozwój e-commerce FMCG np. w Wielkiej Brytanii. Dlatego chcemy wyprzedzić nadchodzący boom - jeszcze w tym roku zaproponujemy naszym klientom dedykowaną usługę dla rynku spożywczego. Początkowo pojawi się ona w Polsce, a docelowo obejmie kilkadziesiąt krajów na świecie - dodaje.

Amazon, światowy gigant na rynku e-commerce, wprowadził już nową usługę - Prime Pantry, która umożliwia zakupy trwałych artykułów spożywczych, a e-konsumenci mogą kupić tyle produktów, ile zmieści się do jednego, dużego pudełka. Na specjalnie przygotowanej stronie znaleźć można wszystkie artykuły trwałe, które są oferowane w stacjonarnych sklepach - poczynając od jedzenia dla zwierząt po środki czystości. Obecnie w ofercie jest ok. 2000 produktów.
Prime Pantry to uzupełnienie działającego na rynku amerykańskim internetowego supermarketu - AmazonFresh, w którym można wybierać spośród 500.000 artykułów spożywczych.

W ostatnim czasie Amazon nie tylko uruchomił nową usługę Prime Pantry, ale również ujawnił informacje na temat wersji beta nowego urządzenia, jakim jest Amazon Dash. Amazon Dash to wirtualna lista zakupów, która może wkrótce być bardzo pomocna w robieniu zakupów zarówno na AmazonFresh, jak i Prime Pantry. Aby zapisać w Amazon Dash co jest do kupienia, wystarczy użyć poczty głosowej lub zeskanować kod kreskowy.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    7,69

  • Śr

    6,13

  • Min

    4,69

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7880

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane