PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Grupa Interchem z nowym zarządem

Autor: www.dlahandlu.pl 15 lutego 2012 09:21

30 listopada 2011 roku nastąpiło zamknięcie transakcji zakupu Polbity przez Interchem S.A. - jednego z największych dystrybutorów chemii gospodarczej, artykułów higienicznych oraz kosmetyków w kraju.Połączenie rozpoznawalnej marki - Drogerie Natura z gdyńską siecią Drogerie Aster stworzy silnego wicelidera na rynku . Za wdrożenie tej strategii odpowiedzialny będzie nowy zarząd Grupy Interchem.

Nowy skład zarządu Grupy Interchem tworzą: Paweł Chodakowski - Malkiewicz - prezes zarządu, CEO Grupy Interchem S.A.; Beata Szczytowska -wiceprezes zarządu Grupy Interchem S.A., dyrektor f inansowy oraz  Grzegorz Nędza - wiceprezes zarządu Grupy Interchem S.A., dystrybucja i franczyza.

Paweł Cezary Chodakowski - Malkiewicz założyciel firmy Interchem, w której pełni funkcję prezesa zarządu. Od 1996 r. konsekwentnie buduje silną pozycję spółki na polskim rynku drogeryjnym. W czasie rozwoju kariery zawodowej ukończył szereg szkoleń w zakresie finansów, inwestycji kapitałowych i zarządzania zasobami ludzkimi.

Beata Szczytowska jest absolwentką Wydziału Finansów i Statystyki w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Karierę zawodową rozpoczęła w 1986 roku od stanowiska kupca w Przedsiębiorstwie Zagranicznym „PEWEX". W kolejnych latach pełniła funkcję specjalisty ds. budżetowania i analiz w Ambasadzie Amerykańskiej w Warszawie. W latach 1992 - 2000 zajmowała stanowiska kierownicze w działach księgowo - finansowych w wielu spółkach prawa handlowego. W 2000 r. dołączyła do zespołu Spółki Super-Pharm Poland, jako dyrektor finansowy/główny księgowy, jednocześnie pełniąc funkcję członka zarządu. Ze spółką Polbita związana od 2007 r., kiedy objęła stanowisko dyrektora finansowego, wiceprezesa zarządu.

Grzegorz Nędza absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, Jest związany z firmą Interchem S.A. od 2008 r., gdzie początkowo pełnił funkcję dyrektora finansowego spółki oraz sieci Drogerie Aster. Karierę zawodową rozpoczął w 2001 r. w PPH Hetman Sp. z o.o.

Nowa strategia Grupy Interchem obejmuje rozwój sieci i zakłada wprowadzenie istotnych zmian zarówno w obszarze detalicznym, jak i dystrybucyjnym, w tym franczyzowym. W wyniku integracji, pewne obszary w strukturze i organizacji grupy uległy przekształceniu, które ma na celu sprawne i skuteczne przeprowadzenie procesu integracji obu podmiotów. Nowa wizja rozwoju Grupy Interchem zostanie zaprezentowana w marcu 2012 roku.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    1,70

  • Śr

    1,25

  • Min

    0,88

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7692

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane