PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Grupa Kolter stawia na galerie i rozwój kanałów e-commerce

Autor: pr/dlahandlu.pl 27 maja 2014 09:15

Z końcem maja we wrocławskiej galerii handlowej Magnolia Park otwarty został oficjalny salon firmowy sieci Hobby4Men.com. Właściciel marki - polska grupa Kolter - zapowiada, że do końca roku otworzy kolejne 2-3 sklepy w galeriach zlokalizowanych w największych miastach kraju. Równocześnie firma stawia na dalszy rozwój sklepu internetowego Hobby4Men.com, co ma zapewnić jej zachowanie synergii działań online i offline.

Do tej pory sklepy Hobby4Men.com, których oferta skierowana jest głównie do aktywnych mężczyzn, można było znaleźć w dwóch w galeriach handlowych - w Częstochowie oraz Kielcach. Pod koniec maja otwarto nowy salon, pierwszy na Dolnym Śląsku (w centrum handlowym Magnolia Park). Grupa Kolter planuje dalej rozszerzać obecność sieci w galeriach handlowych.

Firma zamierza też wejść z marką Hobby4Men.com na rynek franczyzowy. Szczegóły dotyczące swojego programu franczyzowego przedstawić ma w III kwartale bieżącego roku.

Firma Kolter została założona w 1991 r. Od ponad 20 lat jest liderem sprzedaży hurtowej i detalicznej artykułów strzeleckich oraz obronnych, niewymagających posiadania zezwolenia. W skład grupy wchodzą m.in. sklepy sieci Broń.pl i Hobby4Men.com.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    8,99

  • Śr

    6,92

  • Min

    4,49

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 7763

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane