PARTNER PORTALU
  • Partner portalu: Frigo Express

Grupa LEW celuje w sieci handlowe

Autor: www.dlahandlu.pl 22 listopada 2011 15:00

Grupa LEW zakończyła trzeci kwartał 2011 roku z ponad 1,5 mln złotych zysku netto. Dla porównania w całym roku 2009 było to 457 tys. złotych, a w 2010 roku 467 tys. złotych. Wyniki finansowe Grupy LEW są efektem realizacji strategii sprzedażowej firmy, której głównymi założeniami jest: zainteresowanie usługami elektronicznymi nowych klientów - zarówno indywidualnych przedsiębiorców, jak i zrzeszonych w zorganizowane sieci handlowe.

Jednocześnie wynik wskaźnika EBIDA wyniósł za trzeci kwartał 2011 roku 3,7 mln złotych.

Obecne wyniki finansowe Grupy LEW są efektem realizacji strategii sprzedażowej firmy, której głównymi założeniami jest: zainteresowanie usługami elektronicznymi nowych klientów - zarówno indywidualnych przedsiębiorców, jak i zrzeszonych w zorganizowane sieci handlowe oraz wprowadzenie usługi: Akceptacja Kart Płatniczych na dużą skalę wśród obecnych klientów.

U podstaw osiągniętego sukcesu leży także przekonanie nowych klientów do wysokiej jakości obsługi przed i po sprzedażowej świadczonej przez Grupę LEW. Przeprowadzone badania rynkowe wśród klientów, jak również wśród samych konsumentów w punktach sprzedaży wykazały, że znana na rynku marka Dobry Punkt, pod którą Grupa LEW oferuje swoje usługi, jest synonimem bezpieczeństwa i zaufania.

Grupa LEW przewiduje jeszcze lepszy wynik na poziomie EBIDA pod koniec 2011 roku 
przy zachowaniu podobnego wyniku netto.

Pozyskanie nowych klientów, budowanie zaufania konsumentów do marki Dobry Punkt, jak również optymalizacja kosztów działalności to główne czynniki, które przyczyniły się do rekordowych wyników firmy za trzy kwartały 2011 roku.

Grupa LEW współpracuje m.in z sieciami Piotr i Paweł, Społem, EKO, Hitpol.

Podobał się artykuł? Podziel się!

WYBRANE DLA CIEBIE


BĄDŹ NA BIEŻĄCO

  • Max

    5,50

  • Śr

    3,27

  • Min

    2,33

ProduktySklepyRegiony

OGŁOSZENIA

Ilość aktualnych ofert: 8001

SZUKAJ PRZETARGÓW

Ilość aktualnych ofert: 707248

POLECANE OFERTY

Ilość aktualnych ofert: 397 662

SZUKAJ OBIEKTÓW KONFERENCYJNYCH

Wyszukiwanie zaawansowane